Telefon: +90 232 330 40 10        GSM: +90 532 620 83 33        GSM: +90 505 221 03 10

info@mervebicer.com.tr

Op.Dr.Merve BİÇER
İzmir Vajinismus Tedavi Ücretleri

Anasayfa   >   Tüm Hizmetlerimiz   >   Vajinismus Tedavisi   >   İzmir Vajinismus Tedavi Ücretleri

İzmir Vajinismus Tedavi Ücretleri

Vajinismus Tedavileri genellikle özel merkezler tarafından sağlanmaktadır.  Vajinismus tedavi ücretleri tedavi olunacak tedavi merkezleri tarafından değişkenlik gösterebilmektedir. Günümüzde bazı Vajinismus merkezleri seans olarak ücretlendirme yaparken bazıları ise tedavinin tümü için paket ücret tarifesi oluşturmaktadır. Vajinismus tedavileri günümüzde kısa süren tedaviler arasında bulunmasının yanı sıra bazı bireyler için bu süre ayları bulabilmektedir. Bundan dolayı uzman bir hekime muayene olarak rahatsızlığınızın derecesini öğrenmeniz önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.

İzmir Vajinismus tedavi fiyatları uzun süre tedavi gören bireyler için pahalı gelebilmektedir. Tedavi süreniz ne kadar uzun sürer ise o kadar fiyatlarında artış gösterebilecektir. Vajinismus tedavi seansları genellikle 40 ila 45 dakika arasında sürmektedir. Böylelikle rahatsızlığınızın derecesine göre tedavi sürecinizi ayarlayabilirsiniz.

Vajinismus “Paket” Ücret Tarifesi

Vajinismus tedavi fiyatları bazı tedavi merkezleri tarafından seans süresine göre belirlenirken bazı tedavi merkezleri ise Vajinismus paket tarifesi oluşturularak bu şekilde ücretlendirme oluşturmaktadır. Vajinismus dereceniz ilk seansta yapılan jinekolojik değerlendirme sonucunda ortaya çıkmaktadır. Vajinismus paket tarifesinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için uzun sürmesi doğrultusunda daha avantajlı olacaktır. Ancak bu rahatsızlığın vermiş olduğu hem psikolojik hem de bedensel olarak tedavi görülmesi durumunda hem maddi hem de manevi açıdan sizin rahatlamanızı sağlayacaktır. Böylelikle Vajinismus rahatsızlığınızın derecesine göre Vajinismus tedavi fiyatları arasında karşılaştırma yaparak hem kendinize hem de bütçenize uygun olan seçeneği seçme fırsatını bulabilirsiniz.


Top