İzmir Genital Estetik Merkezi - Genital Estetik Merkezi İzmir - Op. Dr. Merve BİÇER - Genital Estetik, İdrar Kaçırma Tedavisi İzmir

Telefon: +90 232 330 40 10        GSM: +90 532 620 83 33        GSM: +90 505 221 03 10

info@mervebicer.com.tr

Op.Dr.Merve BİÇER
İzmir Genital Estetik

Anasayfa   >   İzmir Genital Estetik

İzmir Genital Estetik

İzmir Genital Estetik Merkezi

Genital bölgede yaşanan tüm sorunların kalıcı tedavisi için genital estetik uygulamaları! Vajina daraltma, klitoris estetiği, pubis estetiği, perine estetiğilabioplasti, vajinoplasti, Op. Dr. Merve BİÇER  tarafından yönetilen Angels Clinic'te hijyenik ortam ve hasta gizliliği ile yapılmaktadır. 

Ön Görüşme ve bilgi için 0232 330 40 10  nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Genital Bölge Estetiği İzmir

Birçok kadın gibi, görünüşünüzü ve vücudunuzun güvenini en üst düzeye çıkarmak istiyorsunuz. Günümüzde kozmetik cerrahi alanındaki en hayat değiştiren girdilerden biri genital estetiktir.

Yaşlanma, doğum, kilo dalgalanması veya sadece doğduğunuz şeylerin etkilerini ele almak için tasarlanan genital estetik cerrahi, görünümünüzü iyileştirebilir, rahatsızlığı giderebilir ve cinsel memnuniyeti artırabilir. Artık rahatsız ya da utanç hissetmenize gerek yok. İşte size yardımcı olabilecek prosedürler.

Kişinin cinsel organındaki fiziksel ve estetik problemler, kişisel yaşam kalitenizi ve cinsel yaşam heyecanını bozabilir.

Kadınların pek çoğu doğuştan veya yaptıkları doğumlardan sonra ya da yaşlanmanın getirdiği sebeplerle genital bölgeleri ile ilgili sorunlar yaşarlar. Bu sorunlar kadınların ve eşlerinin cinsel hayatlarını kötü etkileyebilir.

Vajina dudaklarında oluşan şekil bozuklukları; simetrik olmama, sarkma gibi durumlar sebebi ile operasyon gerçekleştirilir.

Genital bölge estetiği, kişinin fiziki ihtiyacına göre tek başına ya da bir arada uygulanabilir.

1- Yağ enjeksiyonları,
2- Labioplasti, İç dudak küçültme,
3- Vajinoplasti, Vajina daraltma,
4- Kızlık zarı onarımı.

Kızlık Zarı Onarımı İzmir

Kızlık zarı bazen cinsel ilişki sırasında veya hatta jinekolojik sağlığı etkilemeyen zorlu fiziksel egzersiz nedeniyle yırtılabilir. Bununla birlikte, geleneksel bekaretle ilişkisi, kızlık zarı onarım prosedürlerinin meşruiyeti hakkında birçok tartışmaya yol açmıştır.

Kızlık zarı dikilerek onarılabilir, burada başarı yırtığın oluş zamanına ve dokuların vereceği cevaba bağlıdır. Kızlık zarının tamirinde esas amaç zarı eski anatomik yapısına kavuşturmak ve cinsel birleşme esnasında kanamanın meydana gelmesini sağlamaktır.

Labioplasti

Labioplasti ameliyatıyla Kadınların genital bölgesinde yer alan iç dudak sarkması düzeltilebilir. Sarkan bölgenin ameliyatla alınması, genital bölgenin estetik görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Doğuştan veya sonradan kilo alma, vermelerde oluşan aynı zamanda çoklu doğumdan sonra iç dudak sarkmasının oluşmasıyla kişinin genital bölgesinden rahatsız olması mümkün hale gelir.

Vajinoplasti

Vajina genişlemesi fazlasıyla doğum yapmış kişilerin birçok problemle karşılaşmasına sebebiyet verebilir. Bu durum aynı zamanda bazı kişilerde genetik problem olarak görülmektedir. Genetik problem olarak görülmesi, ameliyatla düzeltilmeyeceği anlamına gelmez. Bu durumda kadınların vajinoplasti yani vajina daraltma ameliyatı olması gerekir.

Vajina daraltma ameliyatı sayesinde vajinanın daha sıkı bir hale gelmesi, mümkün olur. Birden fazla doğum yapmış kişilerde en sık görülen bu problem, cinsel hayatı da olumsuz etkilediğinden dolayı birçok kişinin bu ameliyatı olması gerekir.

Cinsel hayatını olumlu etkilemek isteyen kişilerin özellikle bu ameliyatı olması, fazlasıyla önemlidir. Her ne kadar vajina daraltma egzersizi yapılsa da, kalıcı bir çözüme ulaşmak biraz zor olabilmektedir.

Pubis Estetiği

Mons pubis adı verilen vajinanın üzerindeki tüylü bölgede sarkma ve aşırı lipoidoz oluşabilir. Alanın durumuna bağlı olarak kaldırma, germe veya liosuction yapılır.

Sarkma ve lipoidoza ek olarak, bu alanda hacim kaybı görülebilir. Bu tür bir durumda, daha estetik bir görünüm sağlamak için bölgeye yağ enjekte edilir.

Mons Pubis Estetiği her yaşta yapılabilir. İyileşme süresi yaklaşık 1 haftadır.


Top